Cemil Meriç Mh. Çağdaş Cd. No: 6 Ümraniye - İstanbul

Nomex Meta Aramid Filtre Torbaları

Nomex Meta Aramid Filtre Torbaları

Nomex –Meta Aramid Daha Verimli Sıcak Gaz Filtrasyonu Tanımı

Nomex , aşırı gerilim düzeylerine dayanabilen, kendinden termal dirençli bir elyaftır. Bu da onu, yüksek sıcaklıklardaki sıcak gaz filtreleme uygulamaları için ideal hale getirmektedir. Kırk yıldır, Nomex ısı dirençli elyaflardan üretilen filtre medyası, dünyanın her yanından endüstrilerin, sıkı emisyon kontrol ve güvenlik yönetmeliklerine uymalarına yardımcı oluyor. Ürünün müşterileri arasında asfalt ve çimento fabrikaları, çelik döküm fabrikaları, demir içermeyen metal üretim tesisleri vardır. Nomex® toz elyafları, birim alan başına düşük ağırlığının ve yüksek hava akımının filtrasyon verimliliğini artırabildiği keçelerin üretilmesine yardımcı olur. Nomex elyaf, yüksek sıcaklığa sahip ortamlardaki birçok çeşit filtrasyon uygulamalarında tercih edilen bir üründür. Nomex in filtre torbaları, hem asfalt üretiminde hem de birçok diğer uygulama alanında sektör lideridir. Bu filtre torbaları, tesislerin daha yüksek sıcaklıklarda çalışmasını kolaylaştırdığından dolayı, daha yüksek kapasitelere çıkılmasına, güç maliyetlerinin önemli oranda azaltılmasına ve yoğuşmanın ortadan kalkmasına da yardımcı olurlar.

ISIYA DAYANIKLI NOMEX İĞNELİ KEÇE FİLTRE KULLANIM ALANLARI

Yüksek ısıya dayanıklı keçelerimiz şu uygulamalarda kullanılmaktadır: Asfalt, seramik, metal, atık yakma, çimento & kireç, kömür, enerji santralleri, atık dönüştürme, dökümhaneler vb.

Meta Aramidden (NOMEX ) yapılan İğnelenmiş Keçe

Meta Aramid yüksek çalışma sıcaklıklı makineler için gereklidir. Meta Aramid lifleri bazik ortamlara dirençli olup asitli ortamlara karşı hassastır.Bu keçelerin içinde ara bezi denilen polyesterden yapılmış ince kumaş bulunmaktadır. Meta Aramidli keçeler için tavsiye edilen sıcaklığı (180°C – 220°C) arasında değişir.

% 100Nomex Meta Aramıd 400gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

% 100Nomex Meta Aramıd 525gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

İmal ettiğimiz filtreler hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın