Cemil Meriç Mh. Çağdaş Cd. No: 6 Ümraniye - İstanbul

Polyester Filtre Torbaları

Polyester Filtre Torbaları

POLYESTER: Hammaddesi, taşkömürü veya petrolden elde edilen tereftalat ile etilenglilkoldür. Bazı özelliklerden dolayı dünyada en çok  üretilen ve tüketilen yapay liftir. Kuru ve ıslak mukavemetlerinin yüksek oluşu kimyasal maddelere dayanıklı oluşları gibi özelliklerinden dolayı ayrı bir önemi vardır.

Polyester kumaşın ön ve arka yüzü çift taraflı olarak simetrik ileri teknoloji ile homojen şekilde iğnelenmiştir. – Ayrıca kumaşın içine dayanıklılığı arttıran Textüre Multiflament iç doku konularak mukavemet sağlanmıştır. – Keçe kumaşın yüzeyine Gaze, Kalender, Yakma ve Parlatma işlemi yapılmıştır. – Kumaşın yüzeyine suya, neme ve yağa karşı dayanıklılık sağlayan Hidrofob Emprenye işlemi uygulanmıştır. – Keçe kumaşın Hidroliz, Asit ve Alkali haslığı iyi derecededir. – Filtre torbaları mukavemet, enerji tasarrufu ve yüksek performans sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Temel olarak bütün iğneli keçe ürünleri ısıya dayanıklıdır.Hava geçirgenliği,enine boyuna çekme,kopma mukavemeti,sıcaklık dayanımı,kalınlık,gramaj ve keçe imalatında kullanılan elyafın kimyasal içeriği bir keçenin temel özelliklerini oluşturur.Keçe kimyasal içeriğinin uygun kalitede olması zorunludur. Kaliteli bir keçe,en zor koşullarda dahi formunu muhafaza eder.

% 100 POLYESTER 400 gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

% 100 POLYESTER 450 gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

% 100 POLYESTER 525 gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

% 100 POLYESTER 550 gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

% 100 POLYESTER 600 gr FİLTRE TORBASI ÖZELİKLERİ

İmal ettiğimiz filtreler hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın